W Rzeszowie przybywa milionerów. Wczorajsze losowanie Lotto przyniosło główną wygraną osobie, która zagrała na chybił trafił w kolekturze przy ul. Sikorskiego 274A. Szczęśliwy kupon jest wart dwa miliony złotych.
Jest to już dziesiąta „szóstka” w Lotto odnotowana w stolicy Podkarpacia. Ponadto w mieście padły też dwie „szóstki” w Lotto Plus. Najwyższa wygrana w Rzeszowie to wciąż prawie 9,5 miliona zł – trafiona w grze Lotto 18 kwietnia tego roku.
Opr. DK, fot. pixabay.com




![[AKTUALIZACJA] Zaginiona 17-latka odnaleziona z dzieckiem 5 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na drodze krajowej nr 28. Zderzenie dwóch samochodów osobowych](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/Utrudnienia-na-drodze-krajowej-nr-28.-Zderzenie-dwoch-samochodow-osobowych-120x86.webp)




