Pierwszy trening odbyła wczoraj także trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg. Pomimo mroźnej aury zajęcia z udziałem piłkarzy i sztabu szkoleniowego przeprowadzone zostały na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Trener Siarki Dariusz Kantor był zadowolony z świetnego podejścia zawodników, którzy grali w drużynie, ale niebawem dołączą do nich nowi gracze:
O jakich wzmocnieniach myśli szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg?
Jak będzie wyglądał okres przygotowawczy?
Siarka w tabeli Grupy IV trzeciej ligi jest na miejscu 3. i traci do Wieczystej Kraków 9 punktów, ale ma jeden mecz rozegrany mniej. Wiosenną rundę zainauguruje w pierwszy weekend marca. Tarnobrzeżanie zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec.
Tekst i fot. Robert Pytka








![Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA] 9 - Polskie Radio Rzeszów Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC00820-350x250.jpg)





