Przekroczył dozwoloną prędkość, spotkała go wysoka kara. 21-latek jechał z prędkością 123 km/h, czyli o 73 km/h za szybko. Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli na ul. Czarnieckiego. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy tamtejszej drogówki. Ta szybka jazda kosztowała młodego kierowcę 2,5 tysiąca złotych i 14 punktów karnych. Mężczyzna stracił też swoje uprawnienia do kierowania pojazdami.
Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, zachowanie kierowcy było tym bardziej nieodpowiedzialne, gdyż odcinek drogi, na którym został zatrzymany, jest często uczęszczany przez niechronionych uczestników ruchu drogowego. W rejonie znajdują się ogrody działkowe, a wzdłuż drogi biegnie ciąg pieszo-rowerowy, przechodzący w pas dla rowerów.
Oprac. A.R, fot. podkarpacka.policja.gov.pl



![Ludzkie szczątki na posesji w Rogach, sprawę bada prokuratura 4 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)



