Na osiedlu Witkowice w Ropczycach zostanie wybudowana szkoła. W najbliższym tygodniu burmistrz Bolesław Bujak podpisze umowę z firma budowlaną ze Strzyżowa, która zrealizuje inwestycje. Jej koszt, po przetargu to 10 mln 405 tys. zł.
Najpierw powstanie część, w której będą uczyły się dzieci klas od 4 do 8, pierwszy etap to też budowa sali gimnastycznej. Prace powinny rozpocząć się wiosną, a planowane zakończenie budowy szkoły to przyszły rok.
Tekst: Maciej Idzik, Fot.: pixabay





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

