Policjanci-narciarze patrolują stoki, pomagając turystom w ośrodkach Moena i Madonna di Campiglio we włoskim Trydencie (Trentino). O kolejnym roku obecności funkcjonariuszy w miejscach odwiedzanych przez polskich turystów informuje konsulat generalny RP w Mediolanie.
O współpracy z włoskimi kolegami informuje też polska policja na swoim profilu na platformie X. Do Trentino na narty przyjeżdża zimą co roku ponad 100 tysięcy osób z Polski. Jesteśmy w czołówce zagranicznych turystów w tamtejszych ośrodkach.
Tekst: PAP / Fot.: pixabay





![Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_20260423_1331091.jpg)


