Tłusty czwartek spędziliśmy z Radiem Ferie w towarzystwie pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Jaworniku Polskim. Uraczyły nas tradycyjnymi pączkami z dodatkiem ziemniaków. Delektował się nimi nasz wyjazdowy zespół wraz z prowadzącymi dzisiejszy program Bernadetą Szczyptą i Adamem Głaczyńskim.
Fot. Marek Maśniak
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google News!

















































![[AKTUALIZACJA] Wszystkie drogi wojewódzkie na Podkarpaciu przejezdne 50 - Polskie Radio Rzeszów IMGW ostrzega – oblodzenie na drogach Podkarpacia](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/tire-tracks-3148803_1280-350x250.webp)
![Otwarcie Muzeum Uniwersytetu Rzeszowskiego w nowej siedzibie [ZDJĘCIA] 51 - Polskie Radio Rzeszów Otwarcie Muzeum Uniwersytetu Rzeszowskiego w nowej siedzibie [ZDJĘCIA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/IMG_2578-e1768497568687-350x250.jpg)




