Dzisiaj w rejonie przejścia granicznego w Barwinku 59-letni kierowca ciężarowego iveco, chcąc ominąć rolniczą blokadę, potrącił jednego z protestujących. Dodatkowo, otwierając drzwi pojazdu uszkodził przejeżdżającego dafa.
Poszkodowanemu 38-letniemy rolnikowi pomogli ratownicy medyczni. Obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego życiu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 59-letni obywatel Serbii został ukarany wysokim mandatem.
Opr.dw, fot. Polskie Radio Rzeszów/archiwum



![[AKTUALIZACJA] Protesty rolników w Rzeszowie i regionie, utrudnienia na drogach 4 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Protesty rolników w Rzeszowie i regionie, utrudnienia na drogach](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_1304-1-120x86.jpeg)
![IMGW ostrzega przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi na Podkarpaciu 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Warunki na drogach i ciężka sytuacja energetyczna na Podkarpaciu po opadach śniegu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/niski-kat-strzalu-osoby-idacej-po-pokrytym-sniegiem-chodniku-pod-sniegiem-e1763880211157-120x86.jpg)

