Niezachowanie należytej ostrożności było przyczyną porannego wypadku, do którego doszło przed południem na ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Kierujący autobusem marki Autosan, 62-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadą ulicą Lwowską w kierunku centrum, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim audi, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.
Do szpitala trafiło troje pasażerów autobusu. To 47-letnia mieszkanka Łańcuta oraz dwoje mieszkańców Rzeszowa, 63-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi.
Tekst: oprac. Alicja karłowska / Fot.: KMP Rzeszów








![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

