Siatkarki Rysic Rzeszów pokonały wczoraj w hali Podpromie Radomkę 3;0 w pierwszym meczu ćwierćfinału mistrzostw Polski. Nasz zespół wygrał sety 25:22, 25:19 oraz ponownie 25:22. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została libero gospodyń Aleksandra Szczygłowska.
Posłuchajmy zatem pomeczowych opinii, które zebrał dla Państwa Bartłomiej Wisz:
Rywalizacja w ćwierćfinale rozgrywana jest do dwóch zwycięstw. Następny mecz obu zespołów we środę w Radomiu.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: pixabay





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 22 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Szesc-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19.-Piec-osob-poszkodowanych-AKTUALIZACJAWIDEO.jpg)

