Rywalizację w I rundzie play – off rozpoczęli II ligowi koszykarze Opteam Resovii. W Kielcach wygrali z drużyną UJK 105;77. Po I połowie Resovia prowadziła 60;31 , trzecią kwartę przegrała 17;30 by w ostatniej ponownie zwyciężyć ale 28;16.
Najwięcej punktów dla Opteam Resovii uzyskali: Ziółko 18 oraz Wątroba 17. Rewanż za tydzień w Rzeszowie.
Tekst: Bartłomiej Wisz / Fot.: arch. PRR





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Szesc-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19.-Piec-osob-poszkodowanych-AKTUALIZACJAWIDEO.jpg)

