Dziś przed południem zapraszamy na kolejną debatę przedwyborczą na antenie Polskiego Radia Rzeszów. Zmierzą się osoby ubiegające się o fotel prezydenta Przemyśla. O najwyższy urząd nadsańskiego grodu w niedzielnych wyborach walczyć będzie sześcioro kandydatów: Joanna Tomczyk, Robert Bal, Tomasz Dziumak, Maciej Kamiński, Arkadiusz Południak i ubiegający się o reelekcję Wojciech Bakun.
Kandydaci będą odpowiadać na pytania związane z komunikacją, infrastrukturą drogową i inwestycjami w mieście. Będziemy też pytać o sport i rekreację. Początek debaty o godzinie 11:05.
Tekst: Grzegorz Janiszewski, fot. Polskie Radio Rzeszów





![Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zablokowana jest droga krajowa nr 28 na odcinku Jasło – Krosno [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/02/47461-wypadek-w-warzycach-194cca4e.webp)



