Zostały rozegrane kolejne mecze ćwierćfinałowe w ramach okręgowego Pucharu Polski na szczeblu podokręgów Rzeszów i Dębica.
ZKS Izolator Boguchwała – Akademia Piłkarska Stal Rzeszów 1:2
Strug SZiK Tyczyn – LKS Igloopol Dębica 1-3
Wisłok Wiśniowa – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 0-5
W czwartym rozgranym już ćwierćfinale Stal Łańcut pokonała Wisłokę Dębica 3-0.
Półfinały zaplanowano na 17 kwietnia, natomiast finał odbędzie się 1 maja.
Tekst: Robert Pytka, Fot.: pixabay





![Pożar w Starej Wsi. Policjanci sprowadzili dzieci z balkonu i wynieśli psy z domu [AKTUALZIACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w Starej Wsi. Policjanci sprowadzili dzieci z balkonu i wynieśli psy z domu [AKTUALZIACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Pozar-w-Starej-Wsi.-Policjanci-sprowadzili-dzieci-z-balkonu-i-wyniesli-psy-z-domu-AKTUALZIACJA.jpg)

