Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu • Wiadomości • Polskie Radio Rzeszów
+48 17 222 22 22  
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów > Wiadomości > Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu

Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu

Alicja KarłowskaAlicja Karłowska
04 kwietnia 2024 - 17:08 - Aktualizacja 05 kwietnia 2024 - 08:45
Wiadomości
Czas czytania: 1 minuta
A A
Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu
Udostępnij na FacebookUdostępnij na XWyślij na WhatsApp

Stworzenie terenów rekreacyjnych wzdłuż Wisłoka, a także ochrona przeciwpowodziowa okolic potoku Młynówka. To główne tematy, które poruszyli dziś (04.04) podczas spotkania z Przemysławem Koperskim, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek i wojewoda Teresa Kubas-Hul.

Podczas wizyty w Rzeszowie, Przemysław Koperski odwiedził także oddział Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, zadeklarował pomoc w utworzeniu miejsc do morsowania nad Wisłokiem. Kolejnym ważnym aspektem wizyty było omówienie planu regulacji rzeki Młynówka.

Prezydent Fijołek i wojewoda Kubas-Hul zapewniają o priorytetowym traktowaniu tych działań w Ministerstwie Infrastruktury oraz wsparciu na etapie starań o finansowanie z budżetu centralnego.

Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu - Polskie Radio Rzeszów
Wiceminister infrastruktury w stolicy regionu - Polskie Radio Rzeszów

 

Tekst: Mariusz Piątkiewicz / Fot.: PUW  

 

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Masz ciekawy film lub zdjęcie z okolicy? A może chcesz wyrazić swoją opinię na temat bieżących spraw? ZGŁOŚ TEMAT TUTAJ
Tagi: Rzeszówminiater

Zobacz także

Jak reagować na ksenofobię i hejt? Spotkanie Ukrainek z policją w Rzeszowie
Wiadomości

Jak reagować na ksenofobię i hejt? Spotkanie Ukrainek z policją w Rzeszowie

27.07.2026
Ogródki letnie wrócą na Rynek w Rzeszowie. Miasto ogłasza przetarg
Wiadomości

Rzeszów drugi w Polsce pod względem potencjału dla logistyki i przemysłu

27.07.2026
Budowa S19 Domaradz–Iskrzynia pod znakiem zapytania. Mija termin dla Mostostalu Warszawa
Wiadomości

Kolejne roszczenia podwykonawców po zerwaniu kontraktu na S19 Domaradz–Iskrzynia

27.07.2026
  • Najnowsze
  • Popularne

Najnowsze

Pożar kurnika w Rusinowie. Spłonęło 13 tysięcy kur

ZDJĘCIA Trwa szacowanie strat po pożarze fermy drobiu w Rusinowie

29 minut temu

PILNE Ponad 70 interwencji strażaków po burzach na Podkarpaciu

47 minut temu

Wypadki w Lipnicy Górnej i Bachórzu. Poszkodowane dwie osoby

1 godzinę temu

Jak reagować na ksenofobię i hejt? Spotkanie Ukrainek z policją w Rzeszowie

2 godziny temu

Będą zmiany w planowanym przebiegu nowej DK9 od trasy S74 do obwodnicy Nowej Dęby

2 godziny temu

Rekrutacja na studia w Rzeszowie. Medycyna i lotnictwo najpopularniejsze

2 godziny temu

Popularne

Pierwszy biskup koadiutor w historii diecezji rzeszowskiej rozpoczął posługę - Polskie Radio Rzeszów

Pierwszy biskup koadiutor w historii diecezji rzeszowskiej rozpoczął posługę

26/07/2026

Trwają poszukiwania 38-latka z Rzeszowa. Zaginął w Bratkowicach

26/07/2026

Upały na Podkarpaciu. IMGW wydał ostrzeżenie dla 11 powiatów

26/07/2026

Pożar kurnika w Rusinowie. Spłonęło 13 tysięcy kur

26/07/2026

Ustawa obronna USA ważna dla Podkarpacia. Mowa o inwestycjach i Dolinie Lotniczej

25/07/2026

Podkarpacie zagranicznym okiem. Odcinek 8: Daria z Ukrainy

26/07/2026

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia?
Daj nam znać!

17 222 22 22 antena@radio.rzeszow.pl Otwórz formularz
Festiwal polonijny
Rozmowy o nauce
Na ludową nutę
W cyfrowym świecie

MASZ TEMAT DO PORUSZENIA?

Zadzwoń: tel. +48 17 222 22 22

Napisz: antena@radio.rzeszow.pl

POLSKIE RADIO RZESZÓW

Kontakt
Kampanie społeczne
Patronaty
Regulaminy
Polityka prywatności

LOKALNIE

Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Region

RADIO

Częstotliwości
Strefa audio
Zobacz co graliśmy
Koncerty
Wydarzenia

PARTNERZY: Audytorium17

Copyright © 2026Polskie Radio Rzeszów S.A. w likwidacj. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach.

  • WIADOMOŚCI
  • MUZYKA
    • WIADOMOŚCI MUZYCZNE
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • WYDARZENIA
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.

Polityka prywatności

Więcej informacji o naszej Polityce prywatności