Wiadomości

Pierwszy dzień RFT - Monodram za nami

24 mar · 10:46
Pierwszy dzień RFT - Monodram za nami

To wielkie święto sztuki teatralnej i radiowej. W Polskim Radiu Rzeszów odbywa się Ogólnopolski Radiowy Festiwal Teatralny RFT - Monodram. Przed artystami, radiowcami i widownią kolejne dni pełne wyzwań oraz emocji.

Festiwal organizowany przez naszą rozgłośnię jest konkursem, w którym na radiowej scenie teatralnej prezentowane są monodramy. W piątek widzowie zobaczą w sumie cztery: „Iwan Karamazow zwraca bilet” Michała Studzińskiego (prezentowany od godz.q0), „Jordan” Zuzanny Bernat, "DAGNY.BRECHT. Księżniczka żebraków" Dagny Mikoś oraz „Voyage. Voyage. Cytrynowa podróż” Bogusławy Schubert.

Pozostały ostatnie wolne miejsca na widowni. Osoby, które chciałyby zobaczyć spektakle w studiu Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów muszą wcześniej zarezerwować wejściówkę  telefonicznie lub mailowo.

Spektakle będą prezentowane również w sobotę (25 marca), natomiast w niedzielę o godzinie 18 podczas Gali Finałowej zostaną rozdane nagrody, a o godz. 19 Ewa Błaszczyk wystąpi w mistrzowskim pokazie "Oriana Fallaci".

Podsumowanie pierwszego dnia festiwalu w relacji Justyny Piekło.

--:--
--:--
24 marca ·  10:46

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez