Zuzanna Wielgos od wygranej rozpoczęła start w Turnieju WTT Youth Contender w Sanitago. W stolicy Chile wygrała z Argentynka Moniką Pereirą 3:0 (11:1, 12:10 11:7).
W imprezie bierze udział takze Anna Brzyska z Kolpinga Jarosław, która także wygrała z zwodniczą gospodarzy Martiną Monteciano 3:0 (11:4, 11:5, 11:5).
Obydwie panie czekają na rywalki w 1/16 turnieju.
Tekst: Robert Pytka, fot. archiwum





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 18 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

