Siatkarki Marby Sędziszów Małopolski od piątku do niedzieli rywalizowały w Kobyłce pod Warszawą w finałowym turnieju, którego stawką był awans do I ligi. Po znakomitych występach w sezonie zasadniczym, kiedy to nasz zespół nie przegrał ani jednego meczu, ale także po udanej rywalizacji półfinałowej, tym razem w decydujących starciach sędziszowianki nie odniosły żadnego zwycięstwa. Przegrały wszystkie trzy turniejowe mecze: z WRAP-em Volleyem Kobyłka 1;3, Silesią Częstochowa 2;3 oraz w niedzielę na zakończenie zmagań z KSG Warszawa 1;3. Marba zajęła zatem czwarte miejsce w finałowej tabeli z dorobkiem 3 punktów. Do I ligi awansowały KSG Warszawa i Volley Kobyłka.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. ilustracyjne





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

