Psychologia edukacyjna z przygotowaniem pedagogicznym to nowe studia podyplomowe realizowane przez Uniwersytet Rzeszowski na zlecenie ministra edukacji. Z oferty podniesienia swoich kwalifikacji mogą skorzystać absolwenci studiów magisterskich na kierunku psychologia, którzy ukończyli je w trybie jednolitym pięcioletnim lub w systemie 3+2 (czyli studia 1. i 2. stopnia), zawodowo są już związani z systemem oświaty lub też planują wybrać taką drogę rozwoju. Studia prowadzone będą w Instytucie Pedagogiki Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Rekrutacja potrwa do 7 maja.
fot. ilustracyjne




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


