W Sędziszowie Małopolskim odbyło się niezapomniane wydarzenie dla miłośników sportu, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców miasta i okolic. Na sędziszowskim rynku przywitano Łukasza Różańskiego – nowego Mistrza Świata Federacji WBC w boksie.
Sportowiec pochodzi z Czarnej Sędziszowskiej i niedawno pokonał Alena Babica z Chorwacji zdobywając tytuł mistrza świata w kategorii bridger.
Pięściarz przyjechał do miasta, aby spotkać się z kibicami. Na spotkaniu pojawiła się też rodzina Łukasza Różańskiego, która trzymała transparent z napisem: „Mamy brata mistrza świata”. Fani mieli okazję osobiście porozmawiać z Łukaszem.
Władze miasta podziękowały pięściarzowi za promocję gminy Sędziszów Małopolski. Burmistrz Bogusław Kmieć przekazał, że złożył wniosek do rady miejskiej o nadanie Łukaszowi Różańskiemu tytułu honorowego obywatela miasta.
fot. TVS

![Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w zakładzie motoryzacyjnym w Sędziszowie Małopolskim [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Pozar-w-zakladzie-motoryzacyjnym-w-Sedziszowie-Malopolskim-AKTUALIZACJA-2-350x250.jpg)





