Siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów we środę przed godziną ósmą obiorą kurs autokarem na lotnisko Okęcie, skąd wczesnym popołudniem odlecą do Stambułu na rewanżowy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzyń z drużyną Eczaczibaszi. Nasz zespół jest w trudnej sytuacji, gdyż pierwszy mecz u siebie przegrał 1:3. Trener Stefan Antiga docenia klasę rywalek. By myśleć o sukcesie musimy stawić opór i narzucić swoje warunki gry, zapowiada francuski szkoleniowiec Developresu:
-O sukces będzie bardzo ciężko ale nasz cel jest jeden: wygrana – dodaje Antiga:
Developres, by awansować do półfinału, musi wygrać 3:0 lub 3:1 w setach i liczyć na wygraną w dodatkowym „złotym secie”. Każdy inny rezultat premiuje drużynę turecką. Mecz we czwartek o 17 czasu polskiego ze Stambułu przeprowadzimy dla Państwa transmisję na naszej antenie.
fot. archiwum





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

