Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Podkarpackiej. Kierująca oplem na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę. 75-latek przeprowadzał przez jezdnię swój rower. Z obrażeniami trafił do szpitala, nie zagrażają one jednak jego życiu. Uczestnicy zdarzenie byli trzeźwi.
Opr. dw, fot. KMP w Krośnie


![[AKTUALIZACJA] Zderzenie busa z motocyklistą w Jaśle. Droga jest już przejezdna 3 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Dębicy. Poszkodowana trafiła do szpitala](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/DSC08772-350x250.jpg)



