Po raz kolejny bardzo dobre informacje dotarły do nas po występach młodych judoków Millenium AKRO Rzeszów. Znów pokazali się z bardzo dobrej strony i z Jasła gdzie odbył się bardzo mocny Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci Carpatia Cup, przywieźli sporo medali. Zdobyli ich aż 19. Te najcenniejsze, ze złota wywalczyli: Ignacy Dziepak, Lena Kuzia, Szymon Niemiec, Dominik Wołowiec, Jakub Baran.
Srebro: Robert Tarsała, Maksymilian Piotrowski, Mikołaj Rzeźnik, Ada Bereś.
Brąz: Radosław Kiczek, Hubert Jakubowski, Miłosz Jakubowski, Wojciech Gajdek, Bruno Jakubowski, Maria Rzeźnik, Aleksander Więch, Hanna Dec, Kacper Stec oraz Hlieb Fedor.
W turnieju wystartowało ponad 400 młodych judoków i judoczek z całej Polski, Węgier, Kosowa, Albanii, Słowacji i Ukrainy.
fot. archiwum Millenium


![Poranne kolizje na Podkarpaciu. Utrudnienia w kilku miejscach regionu 3 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)




