Bardzo udanie podczas turnieju WTT Youth Contender we Władysławowie zaprezentowała się Zuzanna Wielgos. Tenisistka stołowa AZS Politechniki Rzeszów dotarła do półfinału tej prestiżowej juniorskiej imprezy. W nim niestety przegrała z późniejszą zwyciężczynią zawodów w kategorii do lat 19, Chinką YUXUAN QIN 1:3. Przypomnijmy, w miniony weekend Wielgos zdobyła zloty medal Mistrzostw Polski w grze mieszanej grając w duecie z Tomaszem Kotowskim. Zaś brązowy medal w grze deblowej w parze z Natalią Bogdanowicz.
fot. archiwum




![Ciężarówka w rowie na DK28. Ruch wahadłowy między Szebniami a Moderówką 5 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-120x86.jpg)


