Wczoraj i dziś pod naszym patronatem w Tarnobrzegu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.
Wystartowały 33 zespoły w 5 klasach. Wśród zawodników pojawiło się kilkunastu kadrowiczów. Byli m.in. Maciej Nalepka, Krzysztof Żyłka, Igor Misztal, Piotr Grudzień, Paweł Włodyka, Marek Chybiński.
A oto zwycięzcy w poszczególnych klasach:
3-5 – Start Gorzów Wielkopolski
6-7 – Start Radom
8-9 – IKS Jezioro Tarnobrzeg
10 – Start Zielona Góra
11 – Start Gorzów Wielkopolski
fot. Robert Pytka
















![Zablokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu dwóch aut 17 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-120x86.jpg)


