Dzianis Wołyncew podpisał nowy kontrakt z występującą w Lidze Centralnej mężczyzn Handball Stalą Mielec. 31-letni białoruski rozgrywający występuje w biało- niebieskich barwach od końca sezonu 2018/19. Został wówczas sprowadzony z AZS AFW Biała Podlaska. Dotychczas Denis Wołyncew zdobył dla Stali 226 bramek w PGNiG Superlidze. Natomiast w obecnym sezonie w Lidze Centralnej zdobył 64 bramki w 21 meczach. Przed przyjazdem do Polski Wołyncew występował w dwóch największych białoruskich klubach – HC Gomel i Mieszkowie Brześć, z którymi to zespołami przez kilka sezonów grał w Pucharze EHF.
Przypomnijmy, wcześniej kontrakt ze Stalą Mielec przedłużył bramkarz Dawid Dekarz.
fot. materiały prasowe



![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


