Z Radiem Biwak ponownie odwiedziliśmy Łańcut. Tym razem zaprosiliśmy słuchaczy do parku zamkowego, ogrodów i storczykarni. Opowiedzieliśmy o historii założeń ogrodowych, niezwykłych roślinach i dostojnych, ponad 100-letnich drzewach. Nie zabrakło też przejażdżki stylowym lando.
Audycję prowadzili Bernadeta Szczypta i Adam Głaczyński.
Partner

Fot. Marek Maśniak



































































![Jedna osoba w szpitalu po zdarzeniu drogowym w Korczynie 69 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Trzy osoby ranne 70 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Trzy osoby ranne](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/Wypadek-w-Przemyslu-1-350x250.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Przemyślu. Nie żyje kierowca osobówki po zderzeniu z karetką 71 - Polskie Radio Rzeszów Skok 13-latka z prowizorycznej skoczni skończył się poważnym wypadkiem](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC08844-350x250.jpg)



