Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy chce skuteczniej wspierać osoby wymagające pomocy. MOPS zachęca mieszkańców miasta do wypełnienia ankiety, która ma w tym pomóc. Badanie koncentruje się m.in. na potrzebach osób starszych, niesamodzielnych, niepełnosprawnych, bezdomnych i borykających się z kryzysami psychicznymi.
Udział w badaniu jest anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Wyniki zostaną dokładnie przeanalizowane, co pomoże poprawić jakość świadczonych usług społecznych. Ankieta jest w formie elektronicznej, można ją znaleźć na stronie internetowej dębickiego magistratu.
Tekst: Wojciech Wójcik, fot. ilustracyjne



![Mobilet w Dębicy. Za postój w strefie płatnego parkowania można zapłacić aplikacją 4 - Polskie Radio Rzeszów Nowe strefy płatnego parkowania w Przemyślu [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/10/1000045626-e1761289765335-350x250.jpg)



