Znakomicie rozpoczęły półfinałowe zmagania w ekstraklasie tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg. W pierwszym wyjazdowym meczu pokonały KU AZS UE Wrocław 3:0. Swoje pojedynki bez straty seta wygrały kolejno Fu Yu, Han Ying oraz Kinga Stefańska. Rewanż 4 maja w Tarnobrzegu.





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

