Zakończyła się jedna z najstarszych w Polsce 45. Rowerowa Pielgrzymka im. Świętego Krzysztofa na Jasną Górę. Jej początek sięga 1979 roku. Wtedy do Częstochowy samotnie wybrał się nieżyjący już Marian Celek, pracownik rzeszowskiej WSK. Chciał w ten sposób podziękować za wybór Karola Wojtyły na papieża. W tegorocznej pielgrzymce uczestniczyło już 176 osób. Organizatorem jest Podkarpackie Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe NSZZ Solidarność w Rzeszowie. Z Ryszardem Szyszką, współorganizatorem rozmawia Anna Leśniewska.
Fot. Podkarpackie Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe NSZZ Solidarność w Rzeszowie





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

