We wtorek Radio Biwak dotarło na szczyt Holicy koło Ustrzyk Dolnych. Prowadzi tam kilka szlaków, w tym jeden przygotowany przez GOPR dla osób niepełnosprawnych. To także legendarne miejsce dawnych szybowników. Opowiedzieliśmy o jego historii i współczesnych atrakcjach. Między innymi wieży widokowej, która od roku przyciąga tu turystów.
Audycję prowadzili Bernadeta Szczypta i Janusz Jaracz.
Fot. Filip Kłęk, Remigiusz Lewicki
Partnerzy: Grupa Bieszczadzka GOPR i Województwo Podkarpackie

Sponsor


























































































![[AKTUALIZACJA] Dachowanie na S19 w Świlczy pod Rzeszowem. Droga w kierunku A4 jest już przejezdna 92 - Polskie Radio Rzeszów W sobotni poranek na Podkarpaciu doszło do dwóch groźnych zdarzeń](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/straz-wypadek-350x250.jpeg)
![Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA] 93 - Polskie Radio Rzeszów Czołowe zderzenie auta i busa na DK9. Droga w Widełce jest już przejezdna [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/34444-350x250.jpg)

![[AKTUALIZACJA] Dachowanie na S19 w Świlczy pod Rzeszowem. Droga w kierunku A4 jest już przejezdna 95 - Polskie Radio Rzeszów W sobotni poranek na Podkarpaciu doszło do dwóch groźnych zdarzeń](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/straz-wypadek-120x86.jpeg)


