Prawie 8 tys. płyt winylowych ma w swojej kolekcji mieszkaniec Leżajska, pan Janusz Gładysz. Pierwszy czarny krążek, jaki zdobył to debiutancka płyta zespołu The Beatles. Takich pasjonatów w mieście jest więcej, stąd pomysł na utworzenie w Leżajsku klubu miłośników płyt winylowych. Im więcej kolekcjonerów, tym większa możliwość pozyskania nowych – starych winyli. Zwłaszcza tych wydawanych przed laty. Trochę już trzeszczących, ale posiadających niezapomniany urok. Janusz Gładysz namawia wszystkich chętnych do zaangażowania się w tworzenie klubu.
E-mailowy adres kontaktowy do pasjonata czarnych płyt: januszgla@wp.pl
Tekst, fot. i relacja: W.Wójcik



![Wypadek na DK77. Utrudnienia między Leżajskiem a Jarosławiem 4 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie rowerzysty w Głogowie Małopolskim. Trafił do szpitala, był pijany [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/policja1-350x250.jpg)



