1020 zł mandatu otrzymała 41-letnia kierująca toyotą, która nie ustąpiła pierwszeństwa karetce pogotowia, jadącej z użyciem sygnałów dźwiękowych i świetlnych, przez co doszło do zderzenia trzech samochodów. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu, w miejscowości Nienadowa w powiecie przemyskim.
Jak ustaliła policja, kierująca toyotą 41-letnia mieszkanka gminy Krzywcza, skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu karetce pogotowia, która w tym czasie wyprzedzała toyotę. 24-letni kierowca karetki stracił panowanie nad samochodem i uderzył w stojący na poboczu samochód. Kierująca nim kobieta zatrzymała się, aby zrobić miejsce nadjeżdżającemu ambulansowi.
Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
fot. ilustracyjna


![Silny wiatr w województwie podkarpackim – strażacy interweniowali już 116 razy [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Ostrzeżenie przed silnym wiatrem](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2024/12/5934b4a16495f39e8efaba07575165fc_xl-350x250.jpg)
![Samochód zderzył się z hulajnogą w Sanoku. Ranny 52-latek, interweniował helikopter LPR [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Skok 13-latka z prowizorycznej skoczni skończył się poważnym wypadkiem](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC08844-350x250.jpg)




