Hokeiści TEXOM STS Sanok grali w niedzielę przed własną widownią z GKS Tychy mecz drugiej kolejki nowego sezonu ekstraligi.
Relacjonuje Stanisław Jagiełło:
Już w piątek na inaugurację sezonu sanoczanie przegrali w Katowicach z GKS-em 0-2.
Autor: S. Jagiełło





![Pękła rura pod mostem w Przemyślu. Ruch na ulicy został wznowiony [AKTUALIZACJA] 7 - Polskie Radio Rzeszów Pękła rura pod mostem w Przemyślu. Ruch na ulicy został wznowiony [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2024/05/wodociag-150x150.jpg)

