W najbliższy piątek o godzinie 16:00 zamknięta zostanie ulica Hetmańska w Rzeszowie. To w związku z koniecznością naprawy awarii sieci ciepłowniczej. Do niedzieli włącznie zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu.
W trakcie prac fragment Hetmańskiej na odcinku od wjazdu do Biedronki i budynku Hetmańska 73 będzie wyłączony z ruchu. Zostanie tam poprowadzony objazd.
W czasie prac nastąpi też przerwa w dostawie ciepłej wody w budynkach przy ulicy Hetmańskiej 73 i 75. Potrwa od 09:30 w sobotę do 09:30 w niedzielę.
Tekst: Jakub Chodyniecki fot. Mapy Google


![[AKTUALIZACJA] Koniec utrudnień po wypadku na S19 pomiędzy Nienadówką a Sokołowem Małopolskim 3 - Polskie Radio Rzeszów Koniec obławy pod Kielcami. Zatrzymano mężczyznę w związku ze śmiercią żony](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/policja-1-350x250.jpg)





