Celem imprezy było szerzenie idei dbania o serce i przeciwdziałanie chorobom układu krążenia, ale można było wykonać też szereg innych badań. Na imprezie pojawili się ludzie w różnym wieku, zarówno seniorzy, jak i młode osoby. Chętnie korzystali z konsultacji medycznych, pomiaru ciśnienia, poziom cukru, badań wzroku. Panie mogły dowiedzieć się, jak samodzielnie badać piersi. Podczas pikniku nie zabrakło również atrakcji dla dzieci.
Impreza na rzeszowskich bulwarach finansowana była z budżetu miasta.
Tekst i fot. W.Wójcik









![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

