Trzy miesiące spędzi w areszcie 36-letni mężczyzna, który jest podejrzany o podpalenie. Na jednej z posesji w Nozdrzcu (pow.brzozowski) podłożył ogień pod składowane drewno. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległa drewniana szopa i garaż. Ucierpiały także zwierzęta domowe. Straty właściciel posesji oszacował na około 100 tys. złotych. Podejrzanemu mieszkańcowi gminy Nozdrzec grozi do 10 lat więzienia.
Opr. dw


![Pożar lasu w okolicy Dydni. Trwa dogaszanie ognia [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów PRRz](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/01/dd02e0414d51ed4c4cc305e72bc7ac93_xl-350x250.jpg)
![Potrącenie dziecka, audi w rowie i kolizje w Rzeszowie. Policja wyjaśnia zdarzenia na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)

![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna.webp)


