Nielegalnie działające automaty do gier zabezpieczyli policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Kontrola była prowadzona w jednym z lokali przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej. W czasie wykonywanych czynności zabezpieczono trzy maszyny. Trafiły do depozytu funkcjonariuszy służby celno-skarbowej, którzy będą prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.
Policjanci przypominają, że za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary, to 100 tys. złotych za jedną maszynę. Natomiast za organizowanie spotkań z grami hazardowymi, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do trzech lat.
fot. archiwum

![[AKTUALIZACJA] Wypadek z udziałem pieszego w Przyłęku 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Krośnie. Nietrzeźwy kierowca potrącił motocyklistę](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/wypadek1-e1762779870313-120x86.jpg)







