Zatrzymano mieszkańców Jasła, którzy okradali księgarnię przy Placu Żwirki i Wigury. Właściciel wycenił straty na 2300 zł. Policjanci z jasielskiej komendy dotarli do znanych stróżom prawa 48-letniej kobiety i mężczyzny w wieku 58 lat.
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego udali się do ich miejsca zamieszkania, w którym odnaleźli część skradzionych książek. Sprawcy oświadczyli, że część sprzedali, a niektórych użyli jako opału. Łupem złodziejskiej pary padło ponad 150 pozycji. Oboje przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.
fot. archiwum

![Zderzenie dwóch samochodów na DK28 w Jaszczwi [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie dwóch samochodów na DK28 w Jaszczwi [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Zrzut-ekranu-2026-04-01-183757-350x250.jpg)






