Tenisistki stołowe KTS Enea Siarkopolu Tarnobrzeg w meczu kolejki ekstraklasy pokonały na wyjeździe Bronowiankę Kraków 3:0. Punkty zdobyły: Odo Sasuki, Eliza Samara i Agata Zakrzewska. KTS stracił tylko seta. Nasz zespół zakończył I rundę z kompletem 7 wygranych i 20 punktów na koncie. Fibrain AZS Politechniki Rzeszów jest trzeci i ma 20 punktów.
Tekst: B.Wisz





![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 10 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych.jpg)

