Cztery osoby zostały ranne po wypadku na autostradzie A4 w rejonie Bratkowic niedaleko Rzeszowa. Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca busa na ukraińskich numerach rejestracyjnych zasnął za kierownicą. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala, jedna jest w ciężkim stanie. Po wypadku autostrada była zablokowana. Utrudnienia w ruchu występowały do godzin wieczornych. (PAP)
fot. archiwum

![Utrudnienia w Sanoku po zderzeniu trzech pojazdów 2 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)

![Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Dwa potrącenia pieszych w Przemyślu. Kobiety trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/przejscie-dla-pieszych-350x250.jpg)

![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

