Do udziału w grze miejskiej pod hasłem „Przygoda z tatą” zaprasza wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę w Leżajsku. Celem jest wzmacnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnego wizerunku ojca, promowanie zaangażowanego ojcostwa i aktywnego spędzania czasu ojców z dziećmi. Uczestnicy gry to zespoły co najmniej dwuosobowe, składające się z taty jako kapitana drużyny i dzieci. Gra rozpocznie się w południe na leżajskim Rynku i obejmie ciekawe i znane miejsca m.in. okolice grobu Cadyka Elimelecha, Muzeum Ziemi Leżajskiej, Klasztor Bernardynów w Leżajsku. Finał nastąpi przy Franciszkańskim Ośrodku Kultury w ogrodach klasztornych około godziny 15:00. Zainteresowani udziałem w grze miejskiej muszą się wczesnej zarejestrować. Można to zrobić przez Internet, link rejestracyjny dostępny jest na stronie Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk. Projekt realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda życia”.
fot. Wojciech Wójcik





![[AKTUALIZACJA] Zatrzymano 25-latka, który uciekł z oddziału psychiatrycznego w Żurawicy 10 - Polskie Radio Rzeszów Oszuści przekonali seniora, że ktoś włamał się na jego konto. Stracił prawie pół miliona złotych](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-1-120x86.jpg)

![Nowy sprzęt dla 16. jednostek OSP z Sędziszowa Małopolskiego [ZDJĘCIA] 12 - Polskie Radio Rzeszów Nowy sprzęt dla 16. jednostek OSP z Sędziszowa Małopolskiego [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC_5112-120x86.jpg)
![Wyhodowano około 50 gatunków roślin owadożernych rozmnożonych metodą tzw. kultur tkankowych [ZDJĘCIA] 13 - Polskie Radio Rzeszów Wyhodowano około 50 gatunków roślin owadożernych rozmnożonych metodą tzw. kultur tkankowych [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/IMG_20251215_111845-120x86.jpg)




