FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław • Sport • Polskie Radio Rzeszów
+48 17 222 22 22  
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów
  • WIADOMOŚCI
    • RZESZÓW
    • KROSNO
    • PRZEMYŚL
    • STALOWA WOLA
    • TARNOBRZEG
    • REGION
    • KRAJ I ŚWIAT
  • MUZYKA
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Najnowsze wiadomości
ZOBACZ WSZYSTKIE
Teraz na antenie
Ładowanie...
ZGŁOŚ TEMAT
Polskie Radio Rzeszów

Polskie Radio Rzeszów > Sport > FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław

FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław

RedakcjaRedakcja
15 marca 2025 - 19:35
Sport
Czas czytania: 2 min.
A A
FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław
Udostępnij na FacebookUdostępnij na XWyślij na WhatsApp

W meczu 25 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław 1:4 (1:1).

Honorową bramkę dla gospodarzy strzeli w 13 minucie z rzutu karnego Piotr Wlazło. Dla gości trafiali Aleksander Paluszek w 9,  Assad Al-Hamlawi w 72, Petr Schwarz w 77 i Burak Ince w 90 minucie meczu.

Ponadto w 54. minucie  kapitan Śląska Petr Schwarz nie wykorzystał rzutu karnego.

Trener Stali Janusz Niedźwiedź nie ukrywał rozczarowania wynikiem meczu.

Słoweński szkoleniowiec Śląska Wrocław Ante Simundza chwalił postawę swych podopiecznych.

Tłumaczenie:

Wierzę, że to był bardzo dynamiczny mecz, Wiele rzeczy się wydarzyło. Myślę, że kibice, zarówno Ci na stadionie jak i przed telewizorami są zadowoleni. I my oczywiście jesteśmy zadowoleni z trzech trzech punktów na trudnym boisku na wyjeździe.

Pomimo porażki trener Stali Janusz Niedźwiedź wierzy w utrzymanie zespołu w Ekstraklasie.

Tekst i fot. R.Pytka

FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław - Polskie Radio Rzeszów
FKS Stal Mielec przegrała ze Śląskiem Wrocław - Polskie Radio Rzeszów
https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/03/s6.mp4

Zobacz także

Ekshumacje na Wołyniu. W Woli Ostrowieckiej odnaleziono szczątki 48 osób
Kraj i świat

Ekshumacje na Wołyniu. W Woli Ostrowieckiej odnaleziono szczątki 48 osób

27.07.2026
Żużlowy Memoriał im. Eugeniusza Nazimka początkiem października w Rzeszowie
Sport

Młodzieżowe zawody w Rybniku z udziałem podkarpackich żużlowców

27.07.2026
Piątkowe mecze podkarpackich drużyn
Sport

Zwycięstwo i remis Uniwersytetu Rzeszowskiego we Włoszech 

27.07.2026
  • Najnowsze
  • Popularne

Najnowsze

Już blisko 130 interwencji strażaków po burzach na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA]

PILNE Już blisko 130 interwencji strażaków po burzach na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA]

5 godzin temu

Autokar zderzył się z Jeepem w Izdebkach. Kierowca osobówki był pijany

6 godzin temu

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Krzyżanowskiego i Armii Krajowej w Rzeszowie

6 godzin temu

Wilki porywają psy w gminie Markowa. Wójt apeluje, by nie zostawiać zwierząt bez nadzoru

8 godzin temu

ZDJĘCIA Trwa szacowanie strat po pożarze fermy drobiu w Rusinowie

9 godzin temu

Wypadki w Lipnicy Górnej i Bachórzu. Poszkodowane dwie osoby

10 godzin temu

Popularne

Pierwszy biskup koadiutor w historii diecezji rzeszowskiej rozpoczął posługę - Polskie Radio Rzeszów

Pierwszy biskup koadiutor w historii diecezji rzeszowskiej rozpoczął posługę

26/07/2026

Trwają poszukiwania 38-latka z Rzeszowa. Zaginął w Bratkowicach

26/07/2026

Będą zmiany w planowanym przebiegu nowej DK9 od trasy S74 do obwodnicy Nowej Dęby

27/07/2026

Potańcówka pod gwiazdami i rodzinny piknik. Święto OSP w Sędziszowie Małopolskim

26/07/2026

Senior z demencją to nie dziecko. Weronika Pliszka o godnej terapii zajęciowej

26/07/2026

Rzeszów drugi w Polsce pod względem potencjału dla logistyki i przemysłu

27/07/2026

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia?
Daj nam znać!

17 222 22 22 antena@radio.rzeszow.pl Otwórz formularz
Festiwal polonijny
Rozmowy o nauce
Na ludową nutę
W cyfrowym świecie

MASZ TEMAT DO PORUSZENIA?

Zadzwoń: tel. +48 17 222 22 22

Napisz: antena@radio.rzeszow.pl

POLSKIE RADIO RZESZÓW

Kontakt
Kampanie społeczne
Patronaty
Regulaminy
Polityka prywatności

LOKALNIE

Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Tarnobrzeg
Region

RADIO

Częstotliwości
Strefa audio
Zobacz co graliśmy
Koncerty
Wydarzenia

PARTNERZY: Audytorium17

Copyright © 2026Polskie Radio Rzeszów S.A. w likwidacj. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy ciasteczek, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.

Więcej informacji na temat plików cookie, których używamy, oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w ustawieniach.

  • WIADOMOŚCI
  • MUZYKA
    • WIADOMOŚCI MUZYCZNE
    • KONCERTY
    • LISTA PRZEBOJÓW RADIA RZESZÓW
    • PODKARPACKA SCENA PRZEBOJÓW
    • PLEBISCYT KAPEL LUDOWYCH
    • CO BYŁO GRANE
  • SPORT
  • STREFA AUDIO
  • WYDARZENIA
  • RADIO
    • PROGRAM
    • O NAS
    • LUDZIE RADIA
    • REKLAMA I MARKETING
    • KAMPANIE SPOŁECZNE
    • PATRONAT
    • KONTAKT
Brak
Pokaż więcej
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Analityka

Ta strona korzysta z Google Analytics do gromadzenia anonimowych informacji, takich jak liczba odwiedzających i najpopularniejsze podstrony witryny.

Włączenie tego ciasteczka pomaga nam ulepszyć naszą stronę internetową.

Polityka prywatności

Więcej informacji o naszej Polityce prywatności