Świąteczne śniadanie dla osób bezdomnych, ubogich i samotnych organizuje w sobotę Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Będzie okazja do podzielenia się jajkiem, złożenia wielkanocnych życzeń, a przede wszystkim spędzenia czasu w radosnej atmosferze.
Na stołach pojawią się tradycyjne potrawy, a swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele Kościoła, władz wojewódzkich i samorządowcy. Organizatorzy spodziewają się około 200 osób, choć jak zapewnia dyr. Caritas Diecezji Rzeszowskiej ks. Piotr Potyrała, miejsca ani poczęstunku nie zabraknie dla nikogo.
Świąteczne śniadanie rozpocznie się o godz. 10 w siedzibie Caritas Diecezji Rzeszowskiej przy ul. Styki 21.
Tekst: W. Wójcik


![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4-350x250.webp)


![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 18 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

