Muzeum Zamek w Łańcucie przygotowało na drugi dzień Świąt Wielkanocnych grę terenową „Śladami zamkowego zajączka”. Wydarzenie odbędzie się w parku przyzamkowym.
Podczas spaceru parkowymi alejkami uczestnicy będą mogli rozwiązywać zagadki, poznając przy tym wielkanocne tradycje związane z pisankami, kraszankami oraz zapomniane świąteczne zwyczaje. Finałem zabawy będą rodzinne warsztaty, w czasie których każdy uczestnik własnoręcznie wykona odznakę zamkowego zajączka – symboliczną pamiątkę wspólnej przygody.
Wydarzenie ma charakter otwarty i międzypokoleniowy. Nie obowiązują zapisy, gra rozpoczyna się w dogodnym dla uczestników momencie, w poniedziałek (21 kwietnia) w godzinach między 10:00 a 14:00.
Opr. D.Kapała




![[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na torach w Sędziszowie Małopolskim 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na torach w Sędziszowie Małopolskim](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Smiertelny-wypadek-na-torach-w-Sedziszowie-Malopolskim-120x86.jpg)


