Jeden motocyklista trafił do szpitala po poważnym wypadku w miejscowości Bachórzec na drodze wojewódzkiej 884. Trasa jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Przedmieście Dubieckie i Bachórzec.
Zderzenie trzech motocykli i auta
Do zdarzenia doszło w miejscowości Bachórzec, a nie – jak wcześniej podawaliśmy – w Dubiecku. Na drodze wojewódzkiej nr 884 zderzyły się trzy motocykle i samochód osobowy. Jak poinformowała aspirant Joanna Golisz z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, motocykliści poruszali się w kolumnie, jeden za drugim.
Wstępne ustalenia wskazują, że jeden z motocyklistów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w poprzedzający motocykl. Następnie przewrócił się i zderzył z autem jadącym z naprzeciwka oraz kolejnym motocyklem
– przekazała Golisz.
W wyniku zdarzenia ranny został jeden z kierujących jednośladem. Został przetransportowany do szpitala. Pozostali uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń. Wszyscy byli trzeźwi.
Utrudnienia w ruchu. Policja kieruje na objazdy
Droga wojewódzka 884 w miejscu wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje kierowców na objazdy przez Przedmieście Dubieckie oraz Bachórzec. Na miejscu pracują służby, a funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia.
Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty
To nie jedyny niedzielny wypadek z udziałem motocyklisty na Podkarpaciu. W Nowej Dębie, na ul. Łagockiego (droga krajowa nr 9), doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą. Jak przekazał dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej.
Tekst: Ł.W