Siatkarze II-ligowych Karpat Krosno grają w Wieluniu w jednym z dwóch półfinałowych turniejów o awans do I ligi. Nasz zespół w swoim inauguracyjnym spotkaniu przegrał z gospodarzami MKS Wieluń 0;3, a następnie pokonał Energetyka Poznań 3;2. W niedzielę Karpaty zagrają z Necko Augustów. Z kolei w Słupcy walczy druga z naszych podkarpackich drużyn – Avia Solar Sędziszów Małopolski. Niestety w pierwszym meczu Avia przegrała z WKS Żagań 2;3 , zaś w drugim przeciwko SPS Cargill Słupca uległa także 2;3.
Tekst: B. Wisz




![Wypadek na S19 w Stobiernej. Jedna osoba ranna, trasa zablokowana 5 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-120x86.jpg)
![Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Atak niedźwiedzia w Płonnej. Nie żyje 58-letnia kobieta [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/IMG_20260423_1331091.jpg)


