Dziś (24.06) w Tarnobrzegu, w pierwszym dniu wakacji, zostanie uruchomiona codzienna autobusowa linia numer „6” nad Jezioro Tarnobrzeskie. W dni powszednie autobusy z Tarnobrzega nad akwen i z powrotem, do centrum miasta będą kursować pięciokrotnie, a w soboty i niedziele sześciokrotnie. To specjalna, wakacyjna oferta Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Tarnobrzegu.
Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć można stronie internetowej – https://mpk.tarnobrzeg.pl
fot. archiwum

![Odblokowana trasa w kierunku ronda Pobitno w Rzeszowie po zderzeniu aut [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)





