Karol Nawrocki otrzymał 50,89 procent głosów w drugiej turze wyborów prezydenckich, a Rafał Trzaskowski 49,11 procent. Państwowa Komisja Wyborcza podliczyła 100 procent głosów ze wszystkich komisji.
Z danych wynika, że na kandydata PiS zagłosowało 10 606 628 osób, a na kandydata Koalicji Obywatelskiej 10 237 177.
Karol Nawrocki wygrał w województwach lubelskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim, podlaskim i świętokrzyskim, a Rafał Trzaskowski w województwach dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, mazowieckim, opolskim, pomorskim, śląskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Kandydat Koalicji wygrał też za granicą i na statkach.
Frekwencja w II turze wyniosła 71,63 procent.
IAR



![[AKTUALIZACJA] Kolizja na A4 w Ostrowie. Koniec utrudnień 4 - Polskie Radio Rzeszów W Jedliczu samochód uderzył w budynek Urzędu Gminy](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/443-366593-350x250.jpg)



