Natalia Bajor, tenisistka stołowa KTS–esu Enea Siarkopolu Tarnobrzeg awansowała do półfinału singla na rozgrywanych w Krakowie turnieju Igrzysk Europejskich. Wygrała z reprezentującą Francję Chinką Yuan Jia Nan 4:2. O jej zwycięstwie zdecydował wygrany czwarty set. Yuan prowadziła w partiach już 2:1, kiedy Polka w czwartym secie objęła wysokie prowadzenie 9:1 i 10:5, ale jednak zakończyła zmagania zwycięską grą na przewagi. Rywalką Natalii Bajor we wtorkowym półfinale będzie Rumunka Bernadette Cynt Szocs.
fot. archiwum




![Zablokowana DK9 w Cmolasie. Zderzenie auta z motocyklem [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Zablokowana DK9 w Cmolasie. Zderzenie auta z motocyklem [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zablokowana-DK9-w-Cmolasie.-Zderzenie-auta-z-motocyklem-120x86.jpg)

