Wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak powiedział w środę, że złożył dokumenty o swojej rezygnacji. Wyjaśnił, że liczył na „szybsze procesy w niektórych sprawach”.
„Dzisiaj złożyłem dokumenty o swojej rezygnacji” – powiedział w środę w Polsat News wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak. „To decyzja dla mnie bardzo trudna, głęboko przemyślana, przeanalizowana” – dodał.
Przekazał również, że w dokumentach są przyczyny rezygnacji.
„Liczyłem na szybsze procesy w niektórych sprawach” – powiedział Kołodziejczak. I dodał: „Jeśli jest polityka, z którą nie do końca się zgadzam, to nie będę też dawał do tego swojej twarzy”. (PAP)





![Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zrzut-ekranu_16-8-2026_111919_www.facebook.com_.jpeg)

