Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę (25.06) w nocy na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Kozodrza w pow. ropczycko-sędziszowskim.
Jak wstępnie ustalili, kierujący dostawczym nissanem, 61-letni obywatel Ukrainy, najprawdopodobniej najechał na tył motoroweru, którego kierującym był 56-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.
Po zderzeniu oba pojazdy zapaliły się. Kierujący motorowerem z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca nissana był trzeźwy.
Opr. dw


![Świadkowie pomogli w zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy BMW 3 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-120x86.jpg)

![5. odsłona akcji "Choinka dla Życia" w RCKiK w Rzeszowie [ZDJĘCIA] 5 - Polskie Radio Rzeszów 5. odsłona akcji „Choinka dla Życia” w RCKiK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/choinka-5-120x86.jpg)



